Artur Krall

HAKER przebudzenie


Okładka: Haker. Przebudzenie.

ISBN: 978-83-7942-817-5

Jest jesień. Za oknem siąpi deszcz. Ulicą idzie młody, przeciętny mężczyzna o imieniu Piotr. Jest tak niepozorny, że pewie nikt nie zwróciłby na niego większej uwagi. Nikt, poza kobietą, która widzi w nim znacznie więcej, niż moga dostrzec oczy. To właśnie na randkę z nią się spieszy w chwili, gdy w jego kieszeni odzywa się dźwięk tlefonu. Odbiera by usłyszeć głos kolegi proszącego o spotkanie. Zgadza się nie wiedząc, że to spotkanie, i to, na co się na nim zdecyduje odmieni całe jego na pozór poukładane życie.
Lecz czy jego życie rzeczywiście jest tak poukładane, jak mu się to wydaje?

Piotr jest wybitnym informatykiem zajmującym się bezpieczeństwem sieci. Działa na własną rękę. Kobieta, do której się spieszył to najprawdopodobiej jedyna osoba, która od bardzo dawna go pokochała, a przysługa, którą ma wyświadczyć zmusi go do kongrontacji z wrogiem, którego by się nie spodziewał.

Główny wątek powieści jest sensacyjny, ale w tle znajdziecie historię trudnej miłości, wielką tragedię rodziny i chęć wolności. Poznacie kochającego ojca i męża, który popełnił najgorszy błąd życia; grupę cynicznych urzędników i biznesmenów będących u szczytu władzy i wspieranych przez CBA; zgraną paczkę przyjaciółek próbującą rozwiązać problemy sercowe jednej z nich; tajemniczych gangsterów toczących własną grę za plecami swoich mocodawców; wyrachowanego inspektora, dla którego ważniejsza jest własna ambicja niż ludzkie życie i honorową panią komisarz. A to wszystko na 300 stronach, po których przeczytaniu będziecie chcieli więcej...


© Artur Krall 2014-2015. All rights reserved.
Wszelkie materiały znajdujące się w domenie arturkrall.pl oraz jej poddomenach, w szczególności tekst, grafika, kody stron oraz aplikacji a także wygląd strony chronione są prawami autorskimi zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631) wraz z późniejszymi zmianami.

Dozwolone jest wykorzystywanie tekstu zawartego na stronach zarówno w całości, jak i jego fragmentów. W każdym przypadku wykorzystania konieczne jest dokładne podanie źródła tekstu oraz autora tekstu.

Grafika chroniona jest prawami autorskimi. W szczególności na wykorzystanie grafiki okładki książki "Haker. Przebudzenie." konieczna jest zgoda wydawnictwa Novae Res.